Něco o mě
Zachycen 15/06/96 kamarádkou Veronikou Juránkovou     Zrozen v roce Tygra (tuším 1974:) jsem ani já ani moji rodiče netušili co z této -pro vesmír nedůležité- události vzejde. Postupem času jsem otestoval instituce jako jsou jesle, mateřská školka, základní škola, odborné učiliště a celou tuto dobu jsem stále jen koukal. Zájmy přelétaly od elektroniky k devčatům ... elektroniku časem nahradila výpočetní technika (zájem o devčata přetrval :) až jsem se usadil jako správce technologické sítě, výpočetní technika se tak stala mým denním chlebem. A tak malinkatý tygřík trošku zestárnul a prozatím se usadil v džungli fotografování, výpočetní techniky a internetu. Předpokládám, že vesmíru a i většině obyvatel planety Země je to naprosto jedno, ale také předpokládám, že Vy návštěvníci těchto stránek chcete vědět kdo je ten, kdo za tím vším tady stojí.

    Jednoho říjnového podvečera kolem roku 2008 jsem se stal šťastným otcem. Narodil se nám (mě a Ománkovi) synek Matěj, který kromě velké hromady plenek přináší do našeho života novou energii a radost. Jak mnozí z Vás jistě vědí miminko (bez ohledu na věk:) potřebuje hodně péče, kteroužto se mu snžíme dávat v míře vrchovaté.

    Hodně volného času trávím v ZOO Praha nebo na výletech po ostatních zoologických zahradách, nicméně se naprosto nevyhýbám jakýmkoliv experimentům v oblasti fotografování, ať už lidí, aut nebo čehokoliv co se dá zachytit na snímač :) Nemám rád stránky kde se každý chlubí technikou, kterou používá a proto nic takoveho dělat nebudu. U každé fotografie jsou uvedeny údaje, které napoví něco málo o okolnostech jejího vzniku a použité technice. Nejsou tam proto, abych se chlubil tím co mám, ale proto, že někomu to může napomoci k cestě nebo alespoň pochopení toho co a jak ve fotografii chodí. Neberu se příliš vážně, ale cením si svou práci a čas.

Jestli se Vám -alespoň některé- fotografie líbí, mám radost, že Vaše návštěva nebyla zcela ztraceným časem.
Chcete-li se připojit ať už jako "kolega" fotograf, nebo jako model(ka) nebo chcete vyfotit nějakého domácího mazlíčka (žena, dítě, pes, kočka, auto:) stačí hupnout do kontaktů, poslat zprávu a určitě se nějak dohodneme.