vše   
lidé   
bodyart   
zvířata   
příroda ٭
makro   
experiment   
ostatní   


ovládání    
  • Ovládání galerie Pohyb v galerii je možný dvěma způsoby

    1. po kliknutí na fotografii šipkami vpravo/vlevo

    2. najetím na spodní část prostoru fotografie (vyjedou schované náhledy) posun kolečkem myši a kliknutím na náhled

Průhonice 2008
  • 12.10. 2008 Průhonice 2008 Podzim nám pomalu ale jistě protékal mezi prsty a neúprosně odcházel do zapomnění. Naštěstí se nám povedlo vyšetřit trošku času a společně s rodinkou Pepy a další rodinkou Moniky vyrazit a pokusit se alespoň pár střípků zachytit.
Průhonice
  • 21.10. 2006 Průhonice I přes nepříliš podařené počasí jsme zavítali do botanické zahrady v Průhonicích juknout, jak že to ten podzim letos vypadá.

Hutě
  • 28. 7. 2006 Hutě Konečně dovolená ! Vidina toho, že vypadneme z rozpáleného města konečně do přírody nás naplňovala radostí. Plány bylo obrovské ... pár rozhleden, nějaké ty zříceniny a ZOO v Plzni. Vyvrklý kotník a opravdu rapidní zhoršení počasí naše plány zhatily. Ale ne docela :) Pár foteček z rozhledny Jarník u Písku a pak nějací ti hmyzáci z pajdávek (pajdacích procházek) vesměs z okolí chaty .
Drahanský potok
  • 22. 7. 2006 Drahanský potok opět se nám podařilo obelstít práci tak, že bylo možno realizovat alespoň procházku v drahanské rokli ... na konci cesty malé občersrvení a trošku sportu :)

Hutě
  • 10. 6. 2006 Hutě volný víkend jsme strávili na chatě v Hutích s výletem na rozhlednu u Železného Újezdu a návštěvou (bohužel zavřeného) hamru v Dobřívě