vše   
lidé ٭
bodyart   
zvířata   
příroda   
makro   
experiment   
ostatní   


ovládání    
 • Ovládání galerie Pohyb v galerii je možný dvěma způsoby

  1. po kliknutí na fotografii šipkami vpravo/vlevo

  2. najetím na spodní část prostoru fotografie (vyjedou schované náhledy) posun kolečkem myši a kliknutím na náhled

Daník @ Letňany
 • 6.12. 2009 Daník @ Letňany Mamka s taťkou vzali Daníka k nám ... původně na focení ... ale daníkovo zoubky se rozhodli, že to nebude mít nikdo jednoduché ;)
Kryštůfek @ Letňany
 • 21.11. 2009 Kryštůfek @ Letňany Kryštůfek vzal mamku na focení k nám domů a ani na tatínka nezapoměl ... nebo to bylo jinak ?
Asylum : Bloodlines I
 • 19. 9. 2009 Asylum : Bloodlines I Kamarád ze skupiny (nejen) historického šermu mě požádal o nafocení snímků pro web a prezenaci. Slovo dalo slovo ... počasí -moc- neprotestovalo a tak jsem dělali trošku rozruch ve Vzsočanech :)
Luna @ Petřín
 • 13. 9. 2009 Luna @ Petřín Pošmournou oblohu nám prozářila svým měsíčním svitem Luna a díky tomu se nám a našim kamarádům s rodinkami na petřínském kopečku podařilo strávit příjemné odpoledne i přes nepřízeň počasí :)
[za]hradní focení ][
 • 7. 8. 2009 [za]hradní focení ][ Další focení na které propůjčila své modely šatů Hanka Dědourková. Modelky Martina, Marcy a Lea se vrhly do oblékání a za pomoci Hanky a Ománka se zkrášlily pro naše oko i objektiv. Jako pozadí nám tentokrát posloužil Jelení příkop u pražského hradu a i přes hektickou atmosféru se odpoledne vydařilo ... dokonce jsme měli ozbrojený doprovod z příkopu do 'civilizace' ;)
Katka a Tereza - lesopark
 • 30. 7. 2009 Katka a Tereza - lesopark Hostivařský lesopark nám poskytl útočiště pro další fotografování ... tentokrát se sestřičkami Katkou a Terezou ... Láďa asistoval jako divoch a odpoledne uteklo jako voda :D
Karol a Vendula
 • 25. 7. 2009 Karol a Vendula Chaotická sobota s odřeknutým focením se nakonec stejně stala chaoticka s nově domluveným a realizovaným focením :)
  Při vytváření těchto fotografií nebylo ublíženo žádnému zvířeti.

Romana a Bebu @ Dolní Chabry
 • 22. 7. 2009 Romana a Bebu @ Dolní Chabry Naše Bebu se konečně probralo z dlouhého, předlouhého zimního spánku a byla tedy možnost vyjít vstříct Romaně, která chtěla fotky s autem :) V Happyendu našem to rodinném broučím servisu nám umožnily obsadit na jedno odpoledne dvůr a my na to vlítly :)
Pája v lomu
 • 11. 7. 2009 Pája v lomu Velká voda a další pohromy nám trošku zkřížily plány na víkend, nicméně my zapálení se nenecháme jen tak něčím odradit. Ukuli jsme nové pikle ... po okružní jízdě nalezli správnou odbočku a po kratičké procházce se nám otevřel výhled na opuštěný lom, nad kterým by zaplesalo srdce každého komu nejsou cizí pojmy usárna, spacák, celta, ešus a ostatní vybaveni "člověka přírodního". Krkolomný sestup jsme přežily a při kochání se touto krásou jsme stihly i spáchat pár fotek s Pájou neb by bylo nemístné mít model a nezneužít ho k záměrům uměleckým :D

[za]hradní focení
 • 10. 7. 2009 [za]hradní focení Fotonadšenec Láďa mě přizval (diq za to) k focení na které propůjčila své modely šatů Hanka Dědourková. Modelky Sandra a Liana se vrhly do oblékání a za pomoci Hanky a Amálky se zkrášlily pro naše oko i objektiv. Jako pozadí nám posloužily zahrady u pražského hradu a i přes krvavou etidu, při které jsem opravdu ocenil hořčíkové tělo svého fotoaparátu se celý den velice vydařil a pro vás je tu z něj pár záběrů ;)
Petra @ Letňany
 • 6. 7. 2009 Petra @ Letňany Přišla k nám s kamarádkou, obě trošku vyjukané ... ostýchavě řekli co by si která představovala ... slovo dalo slovo a došlo na focení ... ostýchavost vzala za své a všichni jsme si užily super fotopůlden ... tady je výsledek. Plus malá koláž pro přítele ;)

Jana @ Letňany
 • 6. 7. 2009 Jana @ Letňany Přišla k nám s kamarádkou, obě trošku vyjukané ... ostýchavě řekli co by si která představovala ... slovo dalo slovo a došlo na focení ... ostýchavost vzala za své a všichni jsme si užily super fotopůlden ... tady je výsledek.

Wicky @ Drahaň
 • 5. 7. 2009 Wicky @ Drahaň Volná neděle ... hezké počasí ... drahaňská rokle ... v rokli potůček ... v potůčku malý vodopádek ... okolo vodopádku pár šílenců ... zhruba dvě hoďky máčení ... i takhle to může dopadnout ;)
Stáňa, Dana & Petr @ Letňany
 • 24. 6. 2009 Stáňa, Dana & Petr @ Letňany Kolega z práce se svojí drahou polovičkou a mamkou dostali nápad udělat taťkovi k narozkám nějaký netradiční dárek ... tady je realizace tohoto nápadu ;)

Fotosraz Praha - Stromovka 2009
 • 16. 5. 2009 Fotosraz Praha - Stromovka 2009 To se takhle jednou sešlo ve Stromovce tolik lidí se stejným postižením, až jsem z toho byl ale ouplně paf :D Takže nakonec z celého fotosrazu pár rodině-sportovních záběrů ;)
Tasha Body Art 2009
 • 25. 4. 2009 Tasha Body Art 2009 V rámci veletrhu INTERCHARM PRAGUE LA BELLA DONNA WELLNESS 2009 proběhl další ročník Otevřeného mistrovství ČR v bodyartu.Tentokrát Andrejka místo sebe poslala kamarádku Livii a i ta mě strpěla jako fotografa po svém boku ;)
Dominik & FoX
 • 18. 4. 2009 Dominik & FoX Dneska se zastavil FoX s Dominikem na pokec a 'takové to domácí focení' ... něco jsme pojedli, něco poplkali, něco naspali a něco nafotili ;)

Matýsek model podruhé
 • 28. 3. 2009 Matýsek model podruhé Zkusil jsem to ještě jednou a zase se nechal přemluvit ... tentokrát za láhev mlíčka :-)

Matýsek je za modela
 • 21. 3. 2009 Matýsek je za modela Tak jsem ho přece jen ukecal na focení sice říkal, že nemá žádné zkušenosti, ale nakonec se nechal přesvědčit ;-)
Ivanka @ Letňany
 • 17. 3. 2009 Ivanka @ Letňany Ivanka je děsně veliká, až jsem se bál, že bude vyšší než pozadí, nakonec jsme si s tím poradily :-) Může se přece mračit v sedě !!! A dokonce i na kostým došlo ;-)
Simona @ Letňany
 • 16. 3. 2009 Simona @ Letňany Přišla k nám lehce promrzlá a nervózní, nám stařečkům vykala, ale jen trošku pookřála, tak jsme to rozblejskali :)
Baru @ Letňany
 • 12. 3. 2009 Baru @ Letňany Třetí focení bylo značně pohodovější než druhý expres halogen-snímač ... posouzení výsledku opět nechám na Vás :)
Lea @ Letňany
 • 9. 3. 2009 Lea @ Letňany Tak další focení proběhlo ... sice v dosti rychlem tempu, ale i tak to nedopadlo zle :)
Wickynka @ Letňany
 • 28. 2. 2009 Wickynka @ Letňany Po Matýskovo aklimatizaci na domácí prostředí a základní zžití se s miminkem, jsem se odhodlal k prvnímu focení v našem domácím "obýváko-ateliéru". Z několika na únor naplánovaných focení jsme nakonec realizovali jen toto jedno. A myslím, že docela úspěšně - i přes drobné technické problémy.
Matýsek je na světě
 • 3.11. 2008 Matýsek je na světě Po příjemné víkendové procházce, nás ve středu čekalo opravdové překvapení. Naše miminko -pravděpodobně pod vlivem krásného víkendu- rozhodlo, že už nemíní čekat na jakési pofidérní datum, kteréžto mu určily lékaři a 15.10. 2008 se rozhodlo, že je kluk a že chce na svět. Toto mu bylo umožněno v 18:14 což kvitoval hurónským řevem :D
Western party
 • 28. 6. 2008 Western party Pája naplánovala, zorganizovala, přesunula (ne vlastní vinou) další akcičku - tentokrát ve westernovém stylu. Původní místo konání si ani nepamatuju, ale ranč Vogelsang na Šumavě mi v hlavě uvízne pravděpodobně napořád. Příjemné místo kde čas pomalu až líně plyne, bez ohledu na to, co my chceme nebo nechceme. A většinou tam není ani signál na mobil :) Co víc si může člověk přát !!!

AutoTEC Brno
 • 7. 6. 2008 AutoTEC Brno Další veletrh a další práce pro Andrejku a další oběti pro moje objektivy :)

Akce Milovice III
 • 31. 5. 2008 Akce Milovice III První letošní milovicé focení i přes všechny trable nakonec dopadlo ... bylo to sice jen krátké odpoledne, ale všichni se dobře bavily. I tak doufejme, že další dopadnou lépe :)
Tasha Body Art 2008
 • 26. 4. 2008 Tasha Body Art 2008 V rámci veletrhu INTERCHARM PRAGUE LA BELLA DONNA WELLNESS 2008 proběhl další ročník Otevřeného mistrovství ČR v bodyartu. A opět jsem díky Andrejce měl možnost být u toho od samého začátku. Zde jsou nějaké fotografie z akce ;)
Andělé ve Vysočanech - Anděl 2007
 • 6. 4. 2008 Andělé ve Vysočanech - Anděl 2007 Andrejka malovala "zlatíčka" na předávání hudebních cen Anděl 2007 a já měl opět možnost zdokumentovat celé dění. Dokonce i nějaké slavné, které "zlatíčka" odchytily se povedlo zvěčnit :)
Motocykl 2008 - hostesky
 • 9. 3. 2008 Motocykl 2008 - hostesky Tak konečně ... už i slibované hostesky dorazily na server :)
Motocykl 2008 - bodypaint IV
 • 9. 3. 2008 Motocykl 2008 - bodypaint IV Tak opět po roce ... další ročník veletrhu a další malování na tělo v podání Andrejky Jacko. Stejně jako loni primárně malovala pro Bikers Crown a stejně jako pokaždé jí to šlo od štetce :) Tady je poslední den.
Motocykl 2008 - bodypaint III
 • 8. 3. 2008 Motocykl 2008 - bodypaint III Tak opět po roce ... další ročník veletrhu a další malování na tělo v podání Andrejky Jacko. Stejně jako loni primárně malovala pro Bikers Crown a stejně jako pokaždé jí to šlo od štetce :) Tady je den třetí.
Motocykl 2008 - Jana Hoferová
 • 7. 3. 2008 Motocykl 2008 - Jana Hoferová Ještě pár snímků z focení na veletrhu s Janou.
Motocykl 2008 - bodypaint V - Ajka
 • 7. 3. 2008 Motocykl 2008 - bodypaint V - Ajka Na letošním ročníku kromě Andrejky malovala i Ajka ... tady je pár záběrů z jejího pátečního malování ... víceměne tedy :)
Motocykl 2008 - bodypaint II
 • 7. 3. 2008 Motocykl 2008 - bodypaint II Tak opět po roce ... další ročník veletrhu a dalsí malování na tělo v podaní Andrejky Jacko. Stejně jako loni primárně malovala pro Bikers Crown a stejně jako pokaždé jí to šlo od štetce :) Tady je den druhý.
Motocykl 2008 - bodypaint I
 • 6. 3. 2008 Motocykl 2008 - bodypaint I Tak opět po roce ... další ročník veletrhu a dalsí malování na tělo v podaní Andrejky Jacko. Stejně jako loni primárně malovala pro Bikers Crown a stejně jako pokaždé jí to šlo od štetce :) Tady je první den.

NEsněhový únor alias Chouzavá I
 • 24. 2. 2008 NEsněhový únor alias Chouzavá I Jeden potrhlej nápad ... pár šílenců, co sou ochotný blbnout ... nepřízeň počasí ... a IGLŮ je v trapu:) ... naštěstí Pája s Markem provedli průzkum bojem a našli V3S a plácek v lese takže byla možnost jako náhradní program zinscenovat Brdský masakr motorovou pilou :)
Miss Karneval FP
 • 19. 1. 2008 Miss Karneval FP Paja ... stale plná energie uspořádala na leden další akci. Tentokrát šlo o karneval tedy rej masek :) Tady je pár foteček z tohoto mumraje.
Ringier vánoční party - bodyart
 • 13.12. 2007 Ringier vánoční party - bodyart Andrejka měla další malování a já měl opět šanci být u toho ... celkově trošku ospalá párty, kterou se nepodařilo probudit k životu ani Tomáši Hanákovi ani pomalovaným četům a andělům.

Andělé a čerti
 • 1.12. 2007 Andělé a čerti Prvního prosincového dne se sešlo několik málo lidiček aby se pokusili zinscenovat a následně zachytit "souboj dobra se zlem o zbloudilou duši". Tady z toho -konečně- přináším pár snímků. Některé jsem nechal záměrně téměř bez úprav a na jiných jsem trošku experimentoval :)
Pája a podzimní les
 • 5.11. 2007 Pája a podzimní les O jednom volném podzimním víkendu jsme se s Ománkem jali zaskočit k Páje kousek za Mníšek pod Brdy a při té příležitosti proluftovat nové záblesky ....
Akce Milovice II
 • 5.11. 2007 Akce Milovice II Druhá akce CARS AND GIRLS na letišti v Milovicích byla spíš CAR AND GIRL ... po zkušenostech z první akce jsme tentokrát vzali jen jedno auto a to Chevrolete Corvette Cabrio v bíle barvě. I přes původní veliký zájem o foceni s tímhle autíčkem se nakonec účastnila pouze Janis. Celý den, ale stál za to ... ono pozorovat fotografa zabaleného v dece a fotícího modelku v plavkách asi hned tak nezažijeme znovu :) A nečekaně se nafotilo i něco s Bebu :P
Romča a Domča
 • 4. 9. 2007 Romča a Domča Sešlo se mimčo s mimčem (mamka Romča s Romčou a teta Romča s Domčou) a tak nějak jsem se nachomýtnul i já ...
Svatba - Simona a Petr
 • 22. 7. 2007 Svatba - Simona a Petr Tak a další dva do toho praštily :) Tentokrát v sobotu 14.7. ve Vrtbovské zahradě kousíček od Malostranského náměstí v Praze ... následně se svatební veselí přemístilo do restaurace v Klánovicích :)
RÁMUSvatba - Soňa a Pepa
 • 16. 7. 2007 RÁMUSvatba - Soňa a Pepa Na 7.7. byla naplánována svatba člena RÁMUS tuning klubu Pepy ... pro některé (nebo spíš většinu?) byl nepřekonatelný problém místo konaní - Velké Zálužie nedaleko Nitry. Kdo zažil svatbu na Slovensku ví, že je to opravdu VELKÁ záležitost, kdo nezažil nepochopí :)
  Zde je malá část fotografií z veliké akce.
Malování u Konopiště II
 • 1. 7. 2007 Malování u Konopiště II V pondělí 25.6.2007 se v motelu Amber u Konopiště konala akce společnosti MAN, na které Andrejka předváděla své bodyartové schopnosti ... zde pár fotek z veřejné části.

Malování u Konopiště I
 • 1. 7. 2007 Malování u Konopiště I V pondělí 25.6.2007 se v motelu Amber u Konopiště konala akce společnosti MAN, na které Andrejka předváděla své bodyartové schopnosti ... zde pár fotek z "neveřejné" části.

Tasha Body Art 2007 (III. posoutěžní foto)
 • 16. 4. 2007 Tasha Body Art 2007 (III. posoutěžní foto) V rámci mezinárodního kosmetického a kadeřnického veletrhu LA BELLA DONNA & WELLNESS 2007 se konalo otevřené mistrovství ČR v body artu. V soutěži se Andrejce podařilo získat 3. místo mezi profesionály. Těchto pár fotek je pořízeno po soutěži v prostorách veletrhu.
Tasha Body Art 2007 (II. veřejná část)
 • 16. 4. 2007 Tasha Body Art 2007 (II. veřejná část) V rámci mezinárodního kosmetického a kadeřnického veletrhu LA BELLA DONNA & WELLNESS 2007 se konalo otevřené mistrovství ČR v body artu. Toto jsou fotografie z veřejné části. Pořadí fotek nijak nekoresponduje ani s umístěním jednotlivých výtvorů ani nedodržuje časovou linii.
Tasha Body Art 2007 (I. malování)
 • 16. 4. 2007 Tasha Body Art 2007 (I. malování) V rámci mezinárodního kosmetického a kadeřnického veletrhu LA BELLA DONNA & WELLNESS 2007 se konalo otevřené mistrovství ČR v body artu. Měl jsem (díky Andrejce Jacko) možnost zúčastnit se této akce již od (pro veřejnost nepřístupného) začátku.
Motocykl 2007 - Andrea (BATIST III)
 • 9. 3. 2007 Motocykl 2007 - Andrea (BATIST III) Andrea ... body painting pro firmu Batist Automitive na 11. ročníku mezinárodní výstavy motocyklů a příslušenství
Motocykl 2007 - BATIST II
 • 9. 3. 2007 Motocykl 2007 - BATIST II Body painting pro firmu Batist Automitive na 11. ročníku mezinárodní výstavy motocyklů a příslušenství ... Andrea + quady :)
Motocykl 2007 - BATIST I
 • 9. 3. 2007 Motocykl 2007 - BATIST I Body painting pro firmu Batist Automitive na 11. ročníku mezinárodní výstavy motocyklů a příslušenství ... Andrea + Andrea
Motocykl 2007 - Bikers Crown
 • 9. 3. 2007 Motocykl 2007 - Bikers Crown Body painting pro firmu Bikers Crown na 11. ročníku mezinárodní výstavy motocyklů a příslušenství
Chicks from Motocykl 2007
 • 9. 3. 2007 Chicks from Motocykl 2007 Hostesky a modelky z 11. ročníku mezinárodní výstavy motocyklů a příslušenství
Masopust
 • 10. 2. 2007 Masopust masopustní maškaní pro děti v areálu Chvalské tvrze v Horních Počernicích. Mimo jiné i s ukázkou žonglování s míči na kopanou.
Dominik
 • 30.12. 2006 Dominik první Dominikova návštěva u prababičky v Příbrami, před objektivem se mihla jak mamka Eva, tak taťka FoX, dokonce i teta Ománek a ani babička neutekla :)
Divadlo Excelsior
 • 16.12. 2006 Divadlo Excelsior Kolední hry vánoční v divadle Radar ...
Divadlo Excelsior
 • 10.12. 2006 Divadlo Excelsior Kolední hry vánoční v klubu Trojická ...
Ománek a FoX
 • 3.11. 2006 Ománek a FoX druhé studiové focení ... úplně ale úplně poslední část večerně nočního focení (půlnoc už nám víc než klepala na dveře ... normálně se nám nakvartýrovala do ateliéru :)
FoX - Pall Mall
 • 3.11. 2006 FoX - Pall Mall druhé studiové focení ... třetí a poslední část večerně nočního focení
FoX - Marlboro Classics
 • 3.11. 2006 FoX - Marlboro Classics druhé studiové focení ... druhá část večerně nočního focení
FoX - Chevignon
 • 3.11. 2006 FoX - Chevignon druhé studiové focení ... první část večerně nočního focení
Ománek
 • 2.11. 2006 Ománek první testy v opravdovém ateliéru s opravdovými světly :)
ZOO Plzeň
 • 7.10. 2006 ZOO Plzeň Tak na ní přece jen došlo :) Plzeňská ZOO, která v létě nevyšla ... kamarádka Petra a její mazlítko Natálka (tuším, že i taťka o tom věděl:) nás pozvali na víkend a na zvířátka.
Dominik
 • 28. 9. 2006 Dominik Tak se na to podívejte ... 10 dní a jaká úžasná práce mimických svalů ... v tomto věku ještě né zcela pod kontrolou :) Taťka je starší, ale i on zvládá být přirozený :)))
Canon promo
 • 23. 9. 2006 Canon promo Canon připravil pro fotografickou veřejnost improvizované studio v prostorách Parku Hostivař. Nezbyvalo než to jít testnout :)
RÁMUSvadba Ivetka+Honza
 • 8. 9. 2006 RÁMUSvadba Ivetka+Honza Tak do toho praštili pane domácí ! :) Svatba členů našeho tuning klubu.

Hutě
 • 10. 6. 2006 Hutě volný víkend jsme strávili na chatě v Hutích s výletem na rozhlednu u Železného Újezdu a návštěvou (bohužel zavřeného) hamru v Dobřívě

Divadlo Excelsior
 • 19.11. 2005 Divadlo Excelsior Na festivalu Karlínskě jeviště 2005 představil soubor pohádku "Jak na draka"