vše ٭
lidé   
bodyart   
zvířata   
příroda   
makro   
experiment   
ostatní   


ovládání    
 • Ovládání galerie Pohyb v galerii je možný dvěma způsoby

  1. po kliknutí na fotografii šipkami vpravo/vlevo

  2. najetím na spodní část prostoru fotografie (vyjedou schované náhledy) posun kolečkem myši a kliknutím na náhled

Daník @ Letňany
 • 6.12. 2009 Daník @ Letňany Mamka s taťkou vzali Daníka k nám ... původně na focení ... ale daníkovo zoubky se rozhodli, že to nebude mít nikdo jednoduché ;)
Kryštůfek @ Letňany
 • 21.11. 2009 Kryštůfek @ Letňany Kryštůfek vzal mamku na focení k nám domů a ani na tatínka nezapoměl ... nebo to bylo jinak ?
Asylum : Bloodlines I
 • 19. 9. 2009 Asylum : Bloodlines I Kamarád ze skupiny (nejen) historického šermu mě požádal o nafocení snímků pro web a prezenaci. Slovo dalo slovo ... počasí -moc- neprotestovalo a tak jsem dělali trošku rozruch ve Vzsočanech :)
Luna @ Petřín
 • 13. 9. 2009 Luna @ Petřín Pošmournou oblohu nám prozářila svým měsíčním svitem Luna a díky tomu se nám a našim kamarádům s rodinkami na petřínském kopečku podařilo strávit příjemné odpoledne i přes nepřízeň počasí :)
[za]hradní focení ][
 • 7. 8. 2009 [za]hradní focení ][ Další focení na které propůjčila své modely šatů Hanka Dědourková. Modelky Martina, Marcy a Lea se vrhly do oblékání a za pomoci Hanky a Ománka se zkrášlily pro naše oko i objektiv. Jako pozadí nám tentokrát posloužil Jelení příkop u pražského hradu a i přes hektickou atmosféru se odpoledne vydařilo ... dokonce jsme měli ozbrojený doprovod z příkopu do 'civilizace' ;)
Katka a Tereza - lesopark
 • 30. 7. 2009 Katka a Tereza - lesopark Hostivařský lesopark nám poskytl útočiště pro další fotografování ... tentokrát se sestřičkami Katkou a Terezou ... Láďa asistoval jako divoch a odpoledne uteklo jako voda :D
Karol a Vendula
 • 25. 7. 2009 Karol a Vendula Chaotická sobota s odřeknutým focením se nakonec stejně stala chaoticka s nově domluveným a realizovaným focením :)
  Při vytváření těchto fotografií nebylo ublíženo žádnému zvířeti.

Romana a Bebu @ Dolní Chabry
 • 22. 7. 2009 Romana a Bebu @ Dolní Chabry Naše Bebu se konečně probralo z dlouhého, předlouhého zimního spánku a byla tedy možnost vyjít vstříct Romaně, která chtěla fotky s autem :) V Happyendu našem to rodinném broučím servisu nám umožnily obsadit na jedno odpoledne dvůr a my na to vlítly :)
Pája v lomu
 • 11. 7. 2009 Pája v lomu Velká voda a další pohromy nám trošku zkřížily plány na víkend, nicméně my zapálení se nenecháme jen tak něčím odradit. Ukuli jsme nové pikle ... po okružní jízdě nalezli správnou odbočku a po kratičké procházce se nám otevřel výhled na opuštěný lom, nad kterým by zaplesalo srdce každého komu nejsou cizí pojmy usárna, spacák, celta, ešus a ostatní vybaveni "člověka přírodního". Krkolomný sestup jsme přežily a při kochání se touto krásou jsme stihly i spáchat pár fotek s Pájou neb by bylo nemístné mít model a nezneužít ho k záměrům uměleckým :D

[za]hradní focení
 • 10. 7. 2009 [za]hradní focení Fotonadšenec Láďa mě přizval (diq za to) k focení na které propůjčila své modely šatů Hanka Dědourková. Modelky Sandra a Liana se vrhly do oblékání a za pomoci Hanky a Amálky se zkrášlily pro naše oko i objektiv. Jako pozadí nám posloužily zahrady u pražského hradu a i přes krvavou etidu, při které jsem opravdu ocenil hořčíkové tělo svého fotoaparátu se celý den velice vydařil a pro vás je tu z něj pár záběrů ;)
Petra @ Letňany
 • 6. 7. 2009 Petra @ Letňany Přišla k nám s kamarádkou, obě trošku vyjukané ... ostýchavě řekli co by si která představovala ... slovo dalo slovo a došlo na focení ... ostýchavost vzala za své a všichni jsme si užily super fotopůlden ... tady je výsledek. Plus malá koláž pro přítele ;)

Jana @ Letňany
 • 6. 7. 2009 Jana @ Letňany Přišla k nám s kamarádkou, obě trošku vyjukané ... ostýchavě řekli co by si která představovala ... slovo dalo slovo a došlo na focení ... ostýchavost vzala za své a všichni jsme si užily super fotopůlden ... tady je výsledek.

Wicky @ Drahaň
 • 5. 7. 2009 Wicky @ Drahaň Volná neděle ... hezké počasí ... drahaňská rokle ... v rokli potůček ... v potůčku malý vodopádek ... okolo vodopádku pár šílenců ... zhruba dvě hoďky máčení ... i takhle to může dopadnout ;)
Stáňa, Dana & Petr @ Letňany
 • 24. 6. 2009 Stáňa, Dana & Petr @ Letňany Kolega z práce se svojí drahou polovičkou a mamkou dostali nápad udělat taťkovi k narozkám nějaký netradiční dárek ... tady je realizace tohoto nápadu ;)

IFC Slalom World Ranking Race 2009 na Trojském kanále
 • 21. 6. 2009 IFC Slalom World Ranking Race 2009 na Trojském kanále Tento víkend probíhal na Trojském kanále IFC Slalom World Ranking Race 2009 (Světový závod ve vodním slalomu 2009) a pár záběrů už je tady.

CNAWR na Trojském kanále
 • 21. 6. 2009 CNAWR na Trojském kanále Tento víkend probíhal na Trojském kanále IFC Slalom World Ranking Race 2009 (Světový závod ve vodním slalomu 2009). V přestávkách bylo možno zachytit kousky CNAWR (Česká národní asociace vodního rodea) a pár záběrů už je tady. Fotografie ze samotného závodu (semifinále a finále) budou jak jen čas a 'mládě' dovolí :)

Fotosraz Praha - Stromovka 2009
 • 16. 5. 2009 Fotosraz Praha - Stromovka 2009 To se takhle jednou sešlo ve Stromovce tolik lidí se stejným postižením, až jsem z toho byl ale ouplně paf :D Takže nakonec z celého fotosrazu pár rodině-sportovních záběrů ;)

XIII. setkání veteránů ve Vyšším Brodě
 • 1. 5. 2009 XIII. setkání veteránů ve Vyšším Brodě Již tradičně se první květnový víkend konalo ve Vyšším Brodě setkání majitelů a přátel veteránských vozidel. Stejně jako loni jsem letos přítomen byl a to hned v několika pozicích ... IT technik, grafik, tiskař, webmaster a fotograf ... další neméně důležité byly skokan, sprinter, diskař, vzpěrač a maratónec :D Letos se ke mě přidali i Ománek a náš synátor Matýsek, kteřížto působili jako milé zpestření sportovního víkendu.
Tasha Body Art 2009
 • 25. 4. 2009 Tasha Body Art 2009 V rámci veletrhu INTERCHARM PRAGUE LA BELLA DONNA WELLNESS 2009 proběhl další ročník Otevřeného mistrovství ČR v bodyartu.Tentokrát Andrejka místo sebe poslala kamarádku Livii a i ta mě strpěla jako fotografa po svém boku ;)
Dominik & FoX
 • 18. 4. 2009 Dominik & FoX Dneska se zastavil FoX s Dominikem na pokec a 'takové to domácí focení' ... něco jsme pojedli, něco poplkali, něco naspali a něco nafotili ;)

ZOO Praha
 • 5. 4. 2009 ZOO Praha A je to tady ... Matýsek povyrostl ... počasí se zlepšilo, takže došlo k nevyhnutelnému ... návštěva pražské ZOO. Máťa to sice skoro celé prospal (a to obě návštěvy, podruhé se k nám přidali Pája s Markem :), ale když byl vzhůru tak ho plameňáci zaujali ... jsou dostatečně barevní a světlí a v hejnu se stále několik z nich pohybuje. Mimo jiné jsme mu také ukazovali rozestavěnou rozhlednu, ale bez dělníku ho prý neba :)

Matýsek model podruhé
 • 28. 3. 2009 Matýsek model podruhé Zkusil jsem to ještě jednou a zase se nechal přemluvit ... tentokrát za láhev mlíčka :-)

Matýsek je za modela
 • 21. 3. 2009 Matýsek je za modela Tak jsem ho přece jen ukecal na focení sice říkal, že nemá žádné zkušenosti, ale nakonec se nechal přesvědčit ;-)
Ivanka @ Letňany
 • 17. 3. 2009 Ivanka @ Letňany Ivanka je děsně veliká, až jsem se bál, že bude vyšší než pozadí, nakonec jsme si s tím poradily :-) Může se přece mračit v sedě !!! A dokonce i na kostým došlo ;-)
Simona @ Letňany
 • 16. 3. 2009 Simona @ Letňany Přišla k nám lehce promrzlá a nervózní, nám stařečkům vykala, ale jen trošku pookřála, tak jsme to rozblejskali :)
Baru @ Letňany
 • 12. 3. 2009 Baru @ Letňany Třetí focení bylo značně pohodovější než druhý expres halogen-snímač ... posouzení výsledku opět nechám na Vás :)
Lea @ Letňany
 • 9. 3. 2009 Lea @ Letňany Tak další focení proběhlo ... sice v dosti rychlem tempu, ale i tak to nedopadlo zle :)
Wickynka @ Letňany
 • 28. 2. 2009 Wickynka @ Letňany Po Matýskovo aklimatizaci na domácí prostředí a základní zžití se s miminkem, jsem se odhodlal k prvnímu focení v našem domácím "obýváko-ateliéru". Z několika na únor naplánovaných focení jsme nakonec realizovali jen toto jedno. A myslím, že docela úspěšně - i přes drobné technické problémy.
Matýsek je na světě
 • 3.11. 2008 Matýsek je na světě Po příjemné víkendové procházce, nás ve středu čekalo opravdové překvapení. Naše miminko -pravděpodobně pod vlivem krásného víkendu- rozhodlo, že už nemíní čekat na jakési pofidérní datum, kteréžto mu určily lékaři a 15.10. 2008 se rozhodlo, že je kluk a že chce na svět. Toto mu bylo umožněno v 18:14 což kvitoval hurónským řevem :D
Průhonice 2008
 • 12.10. 2008 Průhonice 2008 Podzim nám pomalu ale jistě protékal mezi prsty a neúprosně odcházel do zapomnění. Naštěstí se nám povedlo vyšetřit trošku času a společně s rodinkou Pepy a další rodinkou Moniky vyrazit a pokusit se alespoň pár střípků zachytit.
Western party
 • 28. 6. 2008 Western party Pája naplánovala, zorganizovala, přesunula (ne vlastní vinou) další akcičku - tentokrát ve westernovém stylu. Původní místo konání si ani nepamatuju, ale ranč Vogelsang na Šumavě mi v hlavě uvízne pravděpodobně napořád. Příjemné místo kde čas pomalu až líně plyne, bez ohledu na to, co my chceme nebo nechceme. A většinou tam není ani signál na mobil :) Co víc si může člověk přát !!!

AutoTEC Brno
 • 7. 6. 2008 AutoTEC Brno Další veletrh a další práce pro Andrejku a další oběti pro moje objektivy :)

Akce Milovice III
 • 31. 5. 2008 Akce Milovice III První letošní milovicé focení i přes všechny trable nakonec dopadlo ... bylo to sice jen krátké odpoledne, ale všichni se dobře bavily. I tak doufejme, že další dopadnou lépe :)
ZOO Praha
 • 11. 5. 2008 ZOO Praha S novým rokem přibylo starostí a povinností, takže první letošní návštěva se poněkud opozdila. Nicméně, alespoň u nového pavilónu Gaviálů bylo víceméně volněji, než muselo být krátce po jeho otevření 5.dubna. Další nášup fotek z Tróji je tu pro vás. :)

XII. setkání veteránů ve Vyšším Brodě
 • 3. 5. 2008 XII. setkání veteránů ve Vyšším Brodě Již tradičně se první květnový víkend konalo ve Vyšším Brodě setkání majitelů a přátel veteránských vozidel. Narozdíl od loňského ročníku jsem letos přítomen byl a to hned v několika pozicích ... IT technik, grafik, tiskař, webmaster a fotograf ... další neméně důležité byly skokan, sprinter, diskař, vzpěrač a maratónec :D
Tasha Body Art 2008
 • 26. 4. 2008 Tasha Body Art 2008 V rámci veletrhu INTERCHARM PRAGUE LA BELLA DONNA WELLNESS 2008 proběhl další ročník Otevřeného mistrovství ČR v bodyartu. A opět jsem díky Andrejce měl možnost být u toho od samého začátku. Zde jsou nějaké fotografie z akce ;)
Botanická zahrada Trója - motýli
 • 19. 4. 2008 Botanická zahrada Trója - motýli Rok se s rokem sešel a je tu další ročník výstavy exotických motýlu ve Fata Morgáně v botanické zahradě v Tróji a opět jsme zaskočili na další návštěvu.
Andělé ve Vysočanech - Anděl 2007
 • 6. 4. 2008 Andělé ve Vysočanech - Anděl 2007 Andrejka malovala "zlatíčka" na předávání hudebních cen Anděl 2007 a já měl opět možnost zdokumentovat celé dění. Dokonce i nějaké slavné, které "zlatíčka" odchytily se povedlo zvěčnit :)
Motocykl 2008 - Marek Matoušek
 • 9. 3. 2008 Motocykl 2008 - Marek Matoušek Nějaké záběry z vystoupení Marka Matouška
Motocykl 2008 - hostesky
 • 9. 3. 2008 Motocykl 2008 - hostesky Tak konečně ... už i slibované hostesky dorazily na server :)
Motocykl 2008 - bodypaint IV
 • 9. 3. 2008 Motocykl 2008 - bodypaint IV Tak opět po roce ... další ročník veletrhu a další malování na tělo v podání Andrejky Jacko. Stejně jako loni primárně malovala pro Bikers Crown a stejně jako pokaždé jí to šlo od štetce :) Tady je poslední den.
Motocykl 2008 - bodypaint III
 • 8. 3. 2008 Motocykl 2008 - bodypaint III Tak opět po roce ... další ročník veletrhu a další malování na tělo v podání Andrejky Jacko. Stejně jako loni primárně malovala pro Bikers Crown a stejně jako pokaždé jí to šlo od štetce :) Tady je den třetí.
Motocykl 2008 - Jana Hoferová
 • 7. 3. 2008 Motocykl 2008 - Jana Hoferová Ještě pár snímků z focení na veletrhu s Janou.
Motocykl 2008 - bodypaint V - Ajka
 • 7. 3. 2008 Motocykl 2008 - bodypaint V - Ajka Na letošním ročníku kromě Andrejky malovala i Ajka ... tady je pár záběrů z jejího pátečního malování ... víceměne tedy :)
Motocykl 2008 - bodypaint II
 • 7. 3. 2008 Motocykl 2008 - bodypaint II Tak opět po roce ... další ročník veletrhu a dalsí malování na tělo v podaní Andrejky Jacko. Stejně jako loni primárně malovala pro Bikers Crown a stejně jako pokaždé jí to šlo od štetce :) Tady je den druhý.
Motocykl 2008 - bodypaint I
 • 6. 3. 2008 Motocykl 2008 - bodypaint I Tak opět po roce ... další ročník veletrhu a dalsí malování na tělo v podaní Andrejky Jacko. Stejně jako loni primárně malovala pro Bikers Crown a stejně jako pokaždé jí to šlo od štetce :) Tady je první den.

NEsněhový únor alias Chouzavá I
 • 24. 2. 2008 NEsněhový únor alias Chouzavá I Jeden potrhlej nápad ... pár šílenců, co sou ochotný blbnout ... nepřízeň počasí ... a IGLŮ je v trapu:) ... naštěstí Pája s Markem provedli průzkum bojem a našli V3S a plácek v lese takže byla možnost jako náhradní program zinscenovat Brdský masakr motorovou pilou :)
Miss Karneval FP
 • 19. 1. 2008 Miss Karneval FP Paja ... stale plná energie uspořádala na leden další akci. Tentokrát šlo o karneval tedy rej masek :) Tady je pár foteček z tohoto mumraje.

E.ON - Pražská lyže
 • 30.12. 2007 E.ON - Pražská lyže Na sklonku roku jsme si to zamířily -stejně jako mnoho dalších- na hrad ... přesněji na Hradčanské náměstí, kde se konal první běžkařský sprint na 1km, kterýžto byl 3 etapou Tour de Ski. Tady je pár momentek z této akce.
Ringier vánoční party - bodyart
 • 13.12. 2007 Ringier vánoční party - bodyart Andrejka měla další malování a já měl opět šanci být u toho ... celkově trošku ospalá párty, kterou se nepodařilo probudit k životu ani Tomáši Hanákovi ani pomalovaným četům a andělům.

Andělé a čerti
 • 1.12. 2007 Andělé a čerti Prvního prosincového dne se sešlo několik málo lidiček aby se pokusili zinscenovat a následně zachytit "souboj dobra se zlem o zbloudilou duši". Tady z toho -konečně- přináším pár snímků. Některé jsem nechal záměrně téměř bez úprav a na jiných jsem trošku experimentoval :)
Šplouch, cák aneb vodní hrátky
 • 24.11. 2007 Šplouch, cák aneb vodní hrátky Tady je pár foteček z našeho nočního řádění
Pája a podzimní les
 • 5.11. 2007 Pája a podzimní les O jednom volném podzimním víkendu jsme se s Ománkem jali zaskočit k Páje kousek za Mníšek pod Brdy a při té příležitosti proluftovat nové záblesky ....
Akce Milovice II
 • 5.11. 2007 Akce Milovice II Druhá akce CARS AND GIRLS na letišti v Milovicích byla spíš CAR AND GIRL ... po zkušenostech z první akce jsme tentokrát vzali jen jedno auto a to Chevrolete Corvette Cabrio v bíle barvě. I přes původní veliký zájem o foceni s tímhle autíčkem se nakonec účastnila pouze Janis. Celý den, ale stál za to ... ono pozorovat fotografa zabaleného v dece a fotícího modelku v plavkách asi hned tak nezažijeme znovu :) A nečekaně se nafotilo i něco s Bebu :P
ZOO Praha
 • 24. 9. 2007 ZOO Praha Září .... podzimní to měsíc ... zaskočil jsem nejdřív sám a pak ještě jednou i s Ománkem za zvířátkama ... kam jinam než do Tróji.
Romča a Domča
 • 4. 9. 2007 Romča a Domča Sešlo se mimčo s mimčem (mamka Romča s Romčou a teta Romča s Domčou) a tak nějak jsem se nachomýtnul i já ...
Bubbles
 • 4. 8. 2007 Bubbles Takhle to dopadne když se sejde akvárko, vzduchování, železná trubka, vrtačka, voda a šílenci co jsou ochotný dvě noci nespat :)
Svatba - Simona a Petr
 • 22. 7. 2007 Svatba - Simona a Petr Tak a další dva do toho praštily :) Tentokrát v sobotu 14.7. ve Vrtbovské zahradě kousíček od Malostranského náměstí v Praze ... následně se svatební veselí přemístilo do restaurace v Klánovicích :)
ZOO Brno
 • 20. 7. 2007 ZOO Brno Naše putování nás zavedlo i do ZOO v Brně ... ani zde nám počasí moc nepřálo nicméně i zde jsme prošli co se dalo.
ZOO Bratislava
 • 20. 7. 2007 ZOO Bratislava Při našem putování po česko-slovenských krajích jsme zavítali i do ZOO v Bratislavě ... i přes nepřizeň počasí (střídavě oblačno a déšť) se nám podařilo projít si většinu zahrady s vyjímkou Dino parku (nějak se nemůžu zbavit dojmu, že podvádějí a dinosauři ve skutečnosti nejsou živí:)
RÁMUSvatba - Soňa a Pepa
 • 16. 7. 2007 RÁMUSvatba - Soňa a Pepa Na 7.7. byla naplánována svatba člena RÁMUS tuning klubu Pepy ... pro některé (nebo spíš většinu?) byl nepřekonatelný problém místo konaní - Velké Zálužie nedaleko Nitry. Kdo zažil svatbu na Slovensku ví, že je to opravdu VELKÁ záležitost, kdo nezažil nepochopí :)
  Zde je malá část fotografií z veliké akce.
Malování u Konopiště II
 • 1. 7. 2007 Malování u Konopiště II V pondělí 25.6.2007 se v motelu Amber u Konopiště konala akce společnosti MAN, na které Andrejka předváděla své bodyartové schopnosti ... zde pár fotek z veřejné části.

Malování u Konopiště I
 • 1. 7. 2007 Malování u Konopiště I V pondělí 25.6.2007 se v motelu Amber u Konopiště konala akce společnosti MAN, na které Andrejka předváděla své bodyartové schopnosti ... zde pár fotek z "neveřejné" části.

Genesis ve Vysočanech
 • 27. 6. 2007 Genesis ve Vysočanech Ve středu 20.6.2007 v pražských Vysočanech vystoupila legendární britská skupina Genesis ... Tady je pár fotografií z koncertu samotného ... plus pár foteček z 'příprav' a toho odkud odevšad se dalo koukat :) Jak je vidno český národ je vskutku vynalézavý :)))

Pódium Genesis ve Vysočanech
 • 22. 6. 2007 Pódium Genesis ve Vysočanech Ve středu 20.6.2007 v pražských Vysočanech vystoupila legendární britská skupina Genesis ... jako první ochutnávku vám přináším pohled na pódium jako na celek s možností prohlédnout si i soupravu bicích (například).
A zase Trója :)
 • 16. 6. 2007 A zase Trója :) Na 12.června připravila společnost Canon společně s IDIFem další ročník předváděcí akce Canon ZOOm, kde je možnost shlédnout a ošahat si vybrané produkty této firmy a to jak kompaktíky, tak i zrdcadlovky, objektivy a dokonce i videokamery. Pro zájmence byly připraveny i nějaké ty přednášky. No ... zkoukli jsme pár "životně důležitých" kousků vybavení, ale nezapoměli jsme ani na zvířátka :) Mimo jiné je tam i Kijivu se svým malinkatým drobečkem.
Dalších pár zvířátek z Tróji :)
 • 1. 6. 2007 Dalších pár zvířátek z Tróji :) Na den dětí jsem zariskoval a vyrazil zase mezi zvířátka ... pár dní po narození další gorilky jsem nedoufal, že bych měl šanci jí vidět a tak hlavní cíl bylo krmení vyder ... trošku se nám tentokrát opozdilo což dávalo mnohem více prostoru k jejich zplacatění na snímač ... pár dalších jako je třeba maminka (nebo možná tatínek:) dalších nových přírůstků a to psů ušatých se taky nechal zvěčnit :) A vypadá to, že z každé návštěvy dorazí i nějací ti lemuři :)))
A opět zvířátka z Tróji
 • 21. 5. 2007 A opět zvířátka z Tróji Společně s naší kamarádkou Katjou jsme mimo jiné zamířili i do ZOO :) Pokud se někdo bude ptát, proč jsem fotil Trojský zámeček na ISO1000 tak odpověď je jednoduchá ... lidská blbost :)))
A další zvířátka z Tróji
 • 16. 5. 2007 A další zvířátka z Tróji Takhle jednou po noční směně jsme se rozhodli zase jednou zavítat za zvířátky :) Dorazili jsme kolem čtvrté/páté hodiny (díky pořízeným permanentkám nám nevadí "krátká" navštěvička) a pohoda, která byla způsobena takřka nepřítomností návštěvníků (ten den celkem cca 1620 lidí) nějak nakazila i "chovance ústavu". Lemuři byli na místech, kde jsme je ještě neviděli a dokonce se nám poštěstilo konečně vidět i pandu červenou :)
Zvířátka z Tróji
 • 16. 5. 2007 Zvířátka z Tróji Jak už jsem psal, koncem dubna jsme opět zavítali do ZOO ... povedlo se nám načapat šklebícího se Heřmánka (tapír :-) tak i parádivého páva jsme ulovili ...
Botanická zahrada Trója - motýli
 • 20. 4. 2007 Botanická zahrada Trója - motýli Tak mi to nedalo a vydal jsem se za motýlky ještě jednou ... doufal jsem, že ve všední den nebude Fata Morgana tak přeplněna jako o víkednu ... jak se to vezme ... narážel jsem pro změnu na školní exkurze :)
Tasha Body Art 2007 (III. posoutěžní foto)
 • 16. 4. 2007 Tasha Body Art 2007 (III. posoutěžní foto) V rámci mezinárodního kosmetického a kadeřnického veletrhu LA BELLA DONNA & WELLNESS 2007 se konalo otevřené mistrovství ČR v body artu. V soutěži se Andrejce podařilo získat 3. místo mezi profesionály. Těchto pár fotek je pořízeno po soutěži v prostorách veletrhu.
Tasha Body Art 2007 (II. veřejná část)
 • 16. 4. 2007 Tasha Body Art 2007 (II. veřejná část) V rámci mezinárodního kosmetického a kadeřnického veletrhu LA BELLA DONNA & WELLNESS 2007 se konalo otevřené mistrovství ČR v body artu. Toto jsou fotografie z veřejné části. Pořadí fotek nijak nekoresponduje ani s umístěním jednotlivých výtvorů ani nedodržuje časovou linii.
Tasha Body Art 2007 (I. malování)
 • 16. 4. 2007 Tasha Body Art 2007 (I. malování) V rámci mezinárodního kosmetického a kadeřnického veletrhu LA BELLA DONNA & WELLNESS 2007 se konalo otevřené mistrovství ČR v body artu. Měl jsem (díky Andrejce Jacko) možnost zúčastnit se této akce již od (pro veřejnost nepřístupného) začátku.
Plazi světa II - Praha Zličín Beckiland
 • 9. 4. 2007 Plazi světa II - Praha Zličín Beckiland V dětském kouktu Beckiland uspořádali expoziti hadů, plazů a nějakých pár pavoučků ... jednou to evidetně nestačí
Botanická zahrada Trója - motýli
 • 9. 4. 2007 Botanická zahrada Trója - motýli Přesně rok po první návštěvě výstavy exotických motýlu ve Fata Morgáně v botanické zahradě v Tróji jsme zaskočili na další ročník.
ZOO Praha
 • 1. 4. 2007 ZOO Praha Tak a zase další zvířátka ... po noční jsme přece jen vyrazili do Tróji a hodili očkem a závěrkou nejen na našeho oblíbence kulíška nejmenšího :)
Plazi světa - Praha Zličín Beckiland
 • 24. 3. 2007 Plazi světa - Praha Zličín Beckiland V dětském kouktu Beckiland uspořádali expoziti hadů, plazů a nějakých pár pavoučků ...
Motocykl 2007 - Andrea (BATIST III)
 • 9. 3. 2007 Motocykl 2007 - Andrea (BATIST III) Andrea ... body painting pro firmu Batist Automitive na 11. ročníku mezinárodní výstavy motocyklů a příslušenství
Motocykl 2007 - BATIST II
 • 9. 3. 2007 Motocykl 2007 - BATIST II Body painting pro firmu Batist Automitive na 11. ročníku mezinárodní výstavy motocyklů a příslušenství ... Andrea + quady :)
Motocykl 2007 - BATIST I
 • 9. 3. 2007 Motocykl 2007 - BATIST I Body painting pro firmu Batist Automitive na 11. ročníku mezinárodní výstavy motocyklů a příslušenství ... Andrea + Andrea
Motocykl 2007 - Bikers Crown
 • 9. 3. 2007 Motocykl 2007 - Bikers Crown Body painting pro firmu Bikers Crown na 11. ročníku mezinárodní výstavy motocyklů a příslušenství
Chicks from Motocykl 2007
 • 9. 3. 2007 Chicks from Motocykl 2007 Hostesky a modelky z 11. ročníku mezinárodní výstavy motocyklů a příslušenství
ZOO Praha
 • 25. 2. 2007 ZOO Praha Tak a zase zpátky ke zvířátkům :) Další návštěva, tentokrát s novým EF 400mm f/5.6 USM ... počasí nám příliš nepřálo, ale aspoň byla možnost odzkoušet šum na vyšších hodnotách ISO ... pruhovaná kočička je na ISO1600.
Masopust
 • 10. 2. 2007 Masopust masopustní maškaní pro děti v areálu Chvalské tvrze v Horních Počernicích. Mimo jiné i s ukázkou žonglování s míči na kopanou.
Dominik
 • 30.12. 2006 Dominik první Dominikova návštěva u prababičky v Příbrami, před objektivem se mihla jak mamka Eva, tak taťka FoX, dokonce i teta Ománek a ani babička neutekla :)
Divadlo Excelsior
 • 16.12. 2006 Divadlo Excelsior Kolední hry vánoční v divadle Radar ...
Divadlo Excelsior
 • 10.12. 2006 Divadlo Excelsior Kolední hry vánoční v klubu Trojická ...
Ománek a FoX
 • 3.11. 2006 Ománek a FoX druhé studiové focení ... úplně ale úplně poslední část večerně nočního focení (půlnoc už nám víc než klepala na dveře ... normálně se nám nakvartýrovala do ateliéru :)
FoX - Pall Mall
 • 3.11. 2006 FoX - Pall Mall druhé studiové focení ... třetí a poslední část večerně nočního focení
FoX - Marlboro Classics
 • 3.11. 2006 FoX - Marlboro Classics druhé studiové focení ... druhá část večerně nočního focení
FoX - Chevignon
 • 3.11. 2006 FoX - Chevignon druhé studiové focení ... první část večerně nočního focení
Ománek
 • 2.11. 2006 Ománek první testy v opravdovém ateliéru s opravdovými světly :)

Listy
 • 28.10. 2006 Listy na podzimní procházce jsme nasbirali nějaké to listí a díky tomu se z kuchyně stalo improvizované studio pro focení detailů listí :) Nezasvěcenému by to přišlo spíš jako změť trubek a světel kombinovaná s přípravami na stěhování :)

Kladenský hmyzák
 • 28.10. 2006 Kladenský hmyzák podzimní procházku jsme spáchali i na Kladně a koho jsme to cestou nepotkali :)
Průhonice
 • 21.10. 2006 Průhonice I přes nepříliš podařené počasí jsme zavítali do botanické zahrady v Průhonicích juknout, jak že to ten podzim letos vypadá.
Labutě
 • 17.10. 2006 Labutě Když naši dorazili na místo určení své dovolené ještě netušili, že veškeré doklady jsou v obývaku na stole :) A tak jsme se do Svratky podívali i my :) Sice jen na otočku v průběhu pracovního týdne, ale přece podívali.
ZOO Plzeň
 • 7.10. 2006 ZOO Plzeň Tak na ní přece jen došlo :) Plzeňská ZOO, která v létě nevyšla ... kamarádka Petra a její mazlítko Natálka (tuším, že i taťka o tom věděl:) nás pozvali na víkend a na zvířátka.

Poděbrady
 • 30. 9. 2006 Poděbrady Ještě před focením kočičího domku jsme byli s naším broučkem na kukačku za našima v Poděbradech, kde zrovna byli na ozdravném pobytu.
Čičinty
 • 30. 9. 2006 Čičinty Měl jsem úžasnou možnost fotografovat v domě, kde kromě paní majitelky žije zhruba 70 kočičích mazlíků, kteří se někomu "nehodily do krámu" tj. pohozené/odhozené a jinak postižené.
Dominik
 • 28. 9. 2006 Dominik Tak se na to podívejte ... 10 dní a jaká úžasná práce mimických svalů ... v tomto věku ještě né zcela pod kontrolou :) Taťka je starší, ale i on zvládá být přirozený :)))

ZOO Praha
 • 24. 9. 2006 ZOO Praha Tak zase zpátky do reality :) Focení lidí nevypadá jako moje hlavní doména .. neumim komandovat co a jak ... proto hurá za zvířátky :) Ta si dělají vesměs co chtějí bez ohledu na to, jestli jim něco říkám a rozhodně neočekávají, že budu říkat "tuhle tlapku prosím víc vlevo" :)
Canon promo
 • 23. 9. 2006 Canon promo Canon připravil pro fotografickou veřejnost improvizované studio v prostorách Parku Hostivař. Nezbyvalo než to jít testnout :)
RÁMUSvadba Ivetka+Honza
 • 8. 9. 2006 RÁMUSvadba Ivetka+Honza Tak do toho praštili pane domácí ! :) Svatba členů našeho tuning klubu.

Hutě
 • 28. 7. 2006 Hutě Konečně dovolená ! Vidina toho, že vypadneme z rozpáleného města konečně do přírody nás naplňovala radostí. Plány bylo obrovské ... pár rozhleden, nějaké ty zříceniny a ZOO v Plzni. Vyvrklý kotník a opravdu rapidní zhoršení počasí naše plány zhatily. Ale ne docela :) Pár foteček z rozhledny Jarník u Písku a pak nějací ti hmyzáci z pajdávek (pajdacích procházek) vesměs z okolí chaty .
Drahanský potok
 • 22. 7. 2006 Drahanský potok opět se nám podařilo obelstít práci tak, že bylo možno realizovat alespoň procházku v drahanské rokli ... na konci cesty malé občersrvení a trošku sportu :)

Hutě
 • 15. 7. 2006 Hutě další práci uzmutý víkend ... a první testování EF 100mm f/2.8 Macro USM
100. pražské kanalizace
 • 28. 6. 2006 100. pražské kanalizace Po sto letech jsme se konečně rozhoupali navštívit opět čistírnu odpadních vod pro Prahu v Bubenči - když už jsme nefotili při otevření tak alespoň teď :))) V současnosti jsou prostory využity pro expozici ekotechnického muzea. Nicméně byla přístupná i moderní část čističky.

České Budějovice
 • 26. 6. 2006 České Budějovice Když nás pozval Ománkův bratránek na svou promoci, vůbec jsme se nerozmýšleli, zařídili si volno a vyrazili. Strávili jsme v Budějicích příjemný víkend a udělali i pár foteček. POZOR pro ty, kteří to nevědí : vstupné na Černou věž se platí až nahoře :)
Dny bejčků
 • 25. 6. 2006 Dny bejčků V Lužné u Rakovníka bylo k vidění - kromě obykle vystavených - lokomotiv i srocení mnoha dalších.
Praha a muzejní noc
 • 18. 6. 2006 Praha a muzejní noc Původní plány na to, co všechno stihneme projít o letošní muzejní noci se nakonec od reality spíš více než méne odchýlily. I přesto jsme stihli projít pražský hrad a procházkou po malostranské straně Prahy a následnou tlačenku do autobusů na straně staroměstské se nám podařilo dorazit na Vítkov v relativně rozumném čase tj. ještě před světelnou šou a ohňostrojem.

Hutě
 • 10. 6. 2006 Hutě volný víkend jsme strávili na chatě v Hutích s výletem na rozhlednu u Železného Újezdu a návštěvou (bohužel zavřeného) hamru v Dobřívě

Mořský svět
 • 27. 5. 2006 Mořský svět návštěva mořského světa v Praze Holešovicích, které v té době právě procházelo rekonstrukcí nebo snad úpravami kvůli rozšíření celého prostoru o další akvaria
Veteráni - Roztoky u Prahy
 • 8. 5. 2006 Veteráni - Roztoky u Prahy 27. ročník - jednodenní výstava historických vozidel spojená se soutěží elegance
X. setkání veteránů ve Vyšším Brodě
 • 5. 5. 2006 X. setkání veteránů ve Vyšším Brodě jubilejní desátý ročník setkání veteránů a jejich příznivců na břehu Vltavy

Divadlo Excelsior
 • 19.11. 2005 Divadlo Excelsior Na festivalu Karlínskě jeviště 2005 představil soubor pohádku "Jak na draka"

Létající cirkus
 • 24. 9. 2005 Létající cirkus Soubor historických letadel "Létající cirkus" zavítal na letiště v Rakovníku
Smečno, Klobůky v Čechách
 • 11. 8. 2005 Smečno, Klobůky v Čechách Plán byl jasný ... Smečno, Klobůky, Panenský Týnec .... změna je život ... Smečno, Klobůky a zase zpátky za prací ...